Dört Türlü Molibden Telleri

Molibden Tel Resim

Giriş

Molibden tel saf molibden tel, HCT (potasyum-silikat katkılı), MoLa (lantan oksit katkılı) ve MB (molibden-tungsten alaşımı-çeşitli bileşimler) olarak ayrılabilir.

Saf tel

Saf tel ürünler, mandrels, destekler, fırın elemanları, fırın sargıları ve şekillendirilmiş parçaları üretmek için çoğu standart uygulamada kullanılırlar.

HCT ve MoLa

HCT ve MoLa, daha yüksek yeniden kristalleşme sıcaklıklarına sahip katkılı ürünlerdir ve 0.090 inç'in altındaki çaplar için yeniden kristalleştirme sonrasında daha iyi süneklik sergiler. Halojen lamba kabloları gibi daha zorlu uygulamalarda, üstün kaynak kabiliyeti ve cam-metal sızdırmazlık özellikleri için kullanılır. MoLa için uygulama sıcaklık sınırları, HCT'ninkini aşar ve MoLa, HCT sınırlarına ulaşıldığı durumlarda uygulama bulur.

MB

MB, molibdenin tungsten ile alaşımlı bir üründür (tipik olarak 50:50, diğerleri istek üzerine temin edilebilir). Otomotiv ve uçak camı ısıtması (buz çözme) uygulamalarında bulunan benzersiz direnç ve oksit renk özellikleri ile harmanlanmış özellikleri sunmak için tungsten ve molibden özelliklerini birleştirir.

Yukarıda bahsedilen bu türlerin tamamı firmamız tarafından sunulmaktadır. Molibden tel veya diğer molibden ürünlerden herhangi bir menfainiz varsa, bizimle e-posta yoluyla çekinmekten çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com Veya telefonla: 86 592 512 9696.