Molibden Tel

Molibden Tel Resim

Giriş

Molibden tel, yüksek gerilme mukavemeti, küçük uzama oranı, iyi stabilite ve yüksek kesme hassasiyeti özelliklerine sahiptir. % 99.95 molibdenli molibden tel, tek veya çift sarmal çekirdekler, lambalar için mıknatlon ızgaraları, çubukları konumlandıran ve pimlere liderlik eden vb. Için kullanılır. Molibden Tel Kesme, bakır kalıplar, sert metal, manyetik malzemeler vb. Nadir toprak elementleri, yüksek akım (3A5A) için uygun, yüksek verimlilik. Yüksek Sıcaklıklı Molibden Tel, yüksek sıcaklık yapısal materyali (baskı pimleri, somunlar ve vidalar), halojen lamba tutucuları, Hi-Temp fırın ısıtma elemanları ve kuvartz ve Hi-Temp seramik malzemeleri vb yollar içindir.

Üretim Metodu

GB4183-84 standardını karşılar. Aynı ortam ve durumda, kullanım süresi% 100 veya% 200'e yükseltilebilir.
Oranı daha az% 3 uzatın. Molibden telinin durumu iyi durumda kalabilirdi.
Molibden telleri yüzünde aynı boyut ve yağlıdır.
Fabrikamızda her türlü molibden tel var ve bunlar kaliteli.
Molibden telleri vakum ortamında paketlenir ve 1 yıldan fazla tutulabilir

Kimyasal Spesifikasyon

Kategoriler

Özellikleri

Yüksek dayanımlı molibden tel

Yüksek gerilme mukavemeti, yüksek aşınma direnci, uzun ömür

Soğuk çekme molibden tel

Soğuk çekme üretim teknolojisi, yüksek mukavemetli, pürüzsüz yüzey kalitesi uygulayın

Sabit uzunluklu molibden tel

Yüksek yoğunluklu Mo telinin özelliklerine ek olarak, sabit uzunluk, kullanımı kolay, yüksek kullanım oranı gibi avantajlar vardır

Yüksek hassasiyette molibden tel (orta hızlı tel kesme için özel)

Yüksek gerilme mukavemeti, aşınmaya direnç ve daha uzun ömür sağlamak için özel bir element ekleyin.

Molibden telinin bir diğer kategorisi yüksek dayanımlı molibden telidir. Yüksek mukavemetli Mo tel, nadir toprak eklenmiş olan, güçlü elektrik direnci ile diğer benzer ürünlerden daha yüksek çekme mukavemeti, çelik, karpit, bakır ve diğer her türlü kalıp kesme işleminde kullanılan bir üründür ve uzun ömürlüdür .

Yukarıda bahsedilen tüm ürünler firmamızda sunulmaktadır. Molibden tel veya diğer molibden ile ilgili ürünler konusunda herhangi bir ilgi veya gereksiniminiz varsa, lütfen bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com Veya telefonla: 86 592 512 9696.