Molibden Hasır

Molybdenum Wire Mesh Pirture

Giriş

Molibden tel örgü molibden tellerden yapılmış olup, bu nedenle molibden telinin özelliklerini paylaşır - elektrik ve yüksek sıcaklık direnci, yüksek erime noktası, yüksek oksidasyon ve erozyon direnci mükemmel iletkenliği.

Molibden tel örgü esas olarak molibden telin inceltilmesinde molibden ocağının ve radyo tüp çıkışlarının yüksek sıcaklık alanında ve yüksek sıcaklık fırınında kullanılan ısıtma malzemelerinde molibden çubukta ve yan braket / dirsek / priz kablolarında kullanılır Isıtma malzemeleri için.

Molibden tel örgü Malzeme

Molibden tel

Molibden tel örgü Örgü desen

Düz örgü, dimi örgü

Molibden Uygulaması

Akü, kimyasal, maden, hidrojen yapımı, asit yapımı, temel sanayi

Molibden olağanüstü elektriksel ve ısı iletkenlik özelliklerine ve nispeten yüksek gerilme mukavemetine sahiptir. Termal iletkenlik çelik, demir veya nikel alaşımlarına göre yaklaşık% 50 daha yüksektir. Dolayısıyla soğutucu olarak geniş kullanım bulmaktadır. Elektrik iletkenliği tüm refrakter metallerden en yüksek, bakırın yaklaşık üçte biri, ancak nikel, platin veya cıvardan yüksektir. Molibdenin termal genleşme katsayısı, geniş bir aralıkta sıcaklık ile hemen hemen doğrusaldır. Bu özellik, kombinasyon halinde ısı iletkenlik yeteneklerini yükseltecek ve bimetal termokupllerde kullanımını açıklayacaktır. Saf molibden, hidroklorik asite karşı iyi dirençlidir ve kimyasal proses endüstrilerinde asit hizmetlerinde kullanılır. Bu nedenle, molibden hasır erozyon direnci ve uzun kullanıma sahiptir.

Yukarıda bahsedilen tüm ürünler firmamızda sunulmaktadır. Molibden tel örgü veya diğer molibden ilgili ürünler herhangi bir ilgi veya gereksinim varsa, lütfen bizimle e-posta ile çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com Veya telefonla: 86 592 512 9696.